e-bülten
Üye olun. Güncel bilgiler size gelsin.
 
 
duyurular
kurumsal
Hakkımızda

ULUSLARARASI PROFESYONEL PROMOSYON

Uluslararası Profesyonel Promosyon, 1987 senesinde kurulmuş olup, Esenyurt'taki yeni fabrika binasında üretim ve pazarlamasını sürdürmektedir. İşe metal çakmak üretimi ile başlayan PIP, 17 Avrupa ülkesine ve uzakdoğuya çakmak ihraç ederek, bu segmentte Türkiye'deki patentli tek üretici olup, çakmak üretimine de devam etmektedir. PIP portföyündeki tüm ürünlerin üretim aşamasını %90 kendi tesislerinde gerçekleştirerek, bu alanda piyasada iddialı ve istikrarlı bir konumundadır. 800'ün üzerinde promosyon malzemesi çeşidi bulunan PIP, her ay ürün yelpazesine benzerlerinden farklı yeni ürünler tasarlayıp, üreterek yoluna devam etmektedir. Promosyon ürünlerimiz Çin malları ile rekabet edebilir duruma gelmiş olup, kalite konusunda Çin üretimi malların önüne geçmiş konumdadır. 300 farklı modelde tasarlayıp ürettiğimiz resim çerçevelerimiz, bilinen süpermarketler in %90'nında satılmaktadır. Ürün yelpazemize yeni eklediğimiz, kendi tasarımımız olan aksesuar çeşitlerimiz, bilinen büyük tekstil markaları tarafından satılmaktadır. PIP bünyesinde, imalatta 75 kişi, idari bölümünde ise 12 kişi görev yapmaktadır. % 100 yerli üretim yapan PIP promosyon ve aksesuar alanında bir nebze olsun yurt dışına döviz çıkışını engellemenin gururu ve bunun bilinciyle, titiz ve ciddi bir tempo ile çalışmaktadır.
 
Professional International Promotion
 
Our firm has been created in 1987 on an 5000 m2 area since 1989 we export to 17 European countries. We renew our promotional articles constantly and extend therefore on the national and international market. We produce in our own factory, from creation over desing and moldering to the finised product. These fact entail a good price-quality realtion. Given the fact that we are only firm in Turkey having produced insofar over 800 different models, our pride and enthusiasm leads us to go ahead taking the greatest care for quality. You can find new designs on our web-site almost eveyrday. Our principles; excellent service and quality, good prices and renew our selves constantly.
 
Promosyon ürünler, Promosyon malzemeler, Hediyelik eşyalar, Eşantiyon ürünler, Promosyon anahtarliklar, ajanda, saat, kalemlik, rozet, bardak, ataç, çerçeve, vip kişiye veya müşteriye özel ürünler.....
 

 

 
Copyright © 2012 PİP. Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi takip edin!